Ako objednať pobyt alebo štúdium v zahraničíNašim cieľom nie je predať každému čokoľvek s maximálnym ziskom, našim cieľom je urobiť z jazykových kurzov a štúdia v zahraničí službu dostupnú každému a to za čo najlepšiu cenu v čo najlepšej kvalite. Tieto stránky by vás, ako záujemcov o štúdium v zahraničí, mali priblížiť nie len k informáciám a skúsenostiam, ktoré uľahčia rozhodovanie o krajine, mieste a vzdelávacom zariadení, ale taktiež k školám a univerzitám samotným.

Vybavenie štúdia v zahraničí svojpomocne

Na našich stránkach nájdete plne funkčné odkazy na stránky univerzít i jazykových škôl, ich kontaktné informácie a u jazykových škôl taktiež kontaktné formuláre prostredníctvom, ktorých môžete školu priamo osloviť a všetko si pri znalosti angličtiny alebo s pomocou priateľov zorganizovať sami. Pokiaľ si nie ste istý, že poznáte a viete všetko potrebné čo by ste mali vedieť k úspešnému zariadeniu štúdia v zahraničí, môžete vyskúšať sekciu otázky a odpovede na týchto stránkach alebo napríklad znalostí knižnice o jazykových pobytoch na stránkach jazykovepobyty.eu.


Pokiaľ si jazykový pobyt alebo štúdium v zahraničí z akéhokoľvek dôvodu nemôžete či nechcete zariadiť sami, môžete tak urobiť prostredníctvom týchto internetových stránok.

Objednávka jazykového pobytu

Formou dopytu

Na našich stránkach môžete vyplniť dopytový formulár podľa svojich preferencii a priania, následne overíme aké sú možnosti realizácie pobytu podľa vašich predstáv. Ak nebude daná varianta k dispozícii, pokúsime sa vám vyhľadať zodpovedajúcu alternatívu. O zariadení vybaveného jazykového pobytu a všetkého potrebného okolo sa taktiež postaráme.

Balíčky všetko v jednom

Taktiež si môžete vybrať niektoré z typizovaných, predstavených balíčkov všetko v jednom, ktoré nájdete na našich stránkach a ktoré sú pozostávané na základe najčastejších dopytových typoch kurzov a ubytovania destinácii a ďalších parametrov. V balíčku všetko v jednom je už všetko naplánované, pripravené a zostáva už len objednať letenky.

Objednávka štúdia na zahraničnej strednej škole

Tento typ štúdia je po praktickej stránke najkomplikovanejší a vždy ho riešime individuálne. Príprava a samotný priebeh vyžaduje vysokú mieru súčinnosti rodičov, detí, hostiteľskej rodiny, zahraničnej školy, ale taktiež školy v domovskej krajine z dôvodu porovnávacích či rozdielových skúšok. V prípade vášho záujmu nás kontaktuje emailom (viď. Kontakty).

Objednávka univerzitného štúdia

Štúdium na zahraničnej univerzite vyžaduje takmer vždy individuálny prístup a to bez ohľadu na to či ide o začatie, presun alebo prerušenie štúdia. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte emailom (viď. Kontakty) a pokúste sa čo najjednoduchšie špecifikovať o čo máte záujem.

V prípade presunu štúdia nezabudnite uviesť číslo študijného programu alebo jeho úplný popis, aby bolo možne posúdiť možnosť uznania vašich predchádzajúcich študijných výsledkov na novej univerzite.

Pre štúdium na zahraničnej univerzite je zvyčajne vyžadovaná minimálna znalosť cudzieho jazyka na úrovni zodpovedajúcej "B2". Univerzity takmer vždy akceptujú niektoré z medzinárodne uznávaných certifikátov alebo majú vlastný režim skúšky úrovne znalosti uchádzača o štúdium.


Prejsť na úvodnú stránku
Hore
TOPlist