ÚvodZákladné informácie

Základné informácie o jazykových pobytech

Ako fungujú jazykové pobyty

V tomto článku nájdete vedľa popisu pojmov jazykový pobyt a jazykový kurz, aj informácie o tom, ako zvyčajne jazykový pobyt prebieha, z akých služieb sa obvykle skladá a tiež, ako postupovať v prípade problémov v núdzi.

Čítať ďalej

Kurzy & ubytovanie

Tu nájdete zoznam základných parametrov jazykových kurzov podľa, ktorých odporúčame vybrať typ kurzu tak, aby vám vyhovoval. Ďalej tu nájdete popis častých úskalia hlavných typov ubytovania na jazykovom pobyte.

Čítať ďalej

Ceny & termíny

Častou neznámou býva nielen celková cena za jazykový pobyt, ale aj celkové náklady, teda koľko celkom miniete. Tu sa dozviete viac podrobností a navyše niekoľko odporúčaní ohľadom vhodné doby na objednanie.

Čítať ďalej

Ako objednať

Zariadenie jazykového kurzu a najmä ani štúdia na strednej škole alebo univerzite nie je práve jednoduchou záležitosťou. V tomto článku sa dozviete viac o možnostiach objednávky týchto kurzov a vzdelávacích programov.

Čítať ďalej

Pred odchodom

Hoci nie sú jazykové pobyty toľko odlišné napríklad od dovolenky pri mori či na horách, majú svoje špecifiká, o ktorých je lepšie vopred vedieť a práve o týchto hlavných rozdieloch sa dočítate v tomto informatívnom článku.

Čítať ďalej

Prejsť na úvodnú stránkuHore
TOPlist